KONST / Ramar / Ram 10028547
nr 1002 8547
Ram
Sent 1800-tal, ramens innermått: 36x55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:35:59
100 kr
250 kr
Tilgman Keramik